Ik kwam wel tot de ontdekking dat ik de zijreflectors had vergeten terug te plakken na de laatste schilderbeurt.Plakken we er wel op bij een steekproef zie de zeer soepele keurmeester bij transportbedrijf Nabuurs in Haps.
'sMorgens stond ik voor ik wegreed met twee lege accu's maar de ANWB was er zeer snel bij op die zonnige ochtend.
Check even mijn accu's vroeg ik aan de keurmeester.Geen probleem hoor en na constatering van twee kappotte accu's was ik gelijk 15 euro lichter.De APK 2 was 75.50 euro excl.Vond ik een redelijke prijs in vergelijking bij Autoster in Heijen waar ik 125 euro lichter zou zijn.Iemand moet toch die ster betalen!!
Gelijk nieuwe 66AH accu's gehaald 170 euro de twee na een prijsopgaaf van 210 euro.Ik heb er niks van gezegd,misschien wist hij dat m'n vrouw jarig was!!
M'n PUCHIE is ook klaar ,die kan mooi mee naar de volgende meeting.
Het is een driebak VS50 uit 1971.Samen met mijn Yamaha XS650 uit 1971 kom ik mooi in de jaren 70 voertuigen te zitten.
