Pagina 1 van 1

nieuwe remmen lopen aan

Geplaatst: 11 feb 2007, 13:24
door 1114
Dag allemaal,
Ik heb net de achterremmen van mijn 408 gedaan. Nieuwe cilinders en remschoenen laten voeren. Nu krijg ik de trommels er met die nieuwe voeringen maar net - en met wat geweld - op. Links kan ik het wiel wel net met de hand draaien, rechts niet. De bus rijdt wel en loopt ook redelijk uit, maar de remtrommels worden wel behoorlijk warm/heet. Afstelling kan niet lossen/kleiner. Kan ik hiermee gewoon rijden tot er voldoende ruimte in gesleten is, of gaan er dan dingen kapot?

Geplaatst: 11 feb 2007, 14:57
door Frank.fjph
Heb je wel de goede voeringen gekregen, als je eerste overmaat voeringen hebt en nog de gewone tommelmaat.

Je kunt het beste de trommels iets laten uitdraaien , dan zijn ze ook weer mooi rond en vlak, waardoor hij ook beter zal remmen.
Frank

Geplaatst: 11 feb 2007, 15:48
door Leo
Heb je de handremkabel ook helemaal teruggesteld?

Mvg, Leo.:D

Geplaatst: 11 feb 2007, 19:41
door bart
Hi

Had ik ook en mijn broer ook. het advies dat ik kreeg bij claeys kreeg ik het
advies om de trommels van links en rechts om te wisselen. bij mij ging het toen iets beter. Dat aan lopen gaat vrij snel weg. Als ze eenmaal goed ingeremd zijn..

Bart

Geplaatst: 11 feb 2007, 22:58
door Anton
Hoi,

Geen trommels uitdraaien als het niet nodig is!
Uitdraaien betekent materiaalverlies !
Zo als Leo al zei: kabels terug stellen en eventueel met een schuurpapier te lijf gaan, veel kan het niet niet zijn.
Niet mee gaan rijden als het aan loopt het word heter dan je denkt!

Succes!

Groet Anton

Geplaatst: 11 feb 2007, 23:10
door Ben
geen bericht

Geplaatst: 11 feb 2007, 23:12
door Anton
Hoi,

Aangepast :lol: :oops: :lol:

Groet Anton

Geplaatst: 28 feb 2007, 15:51
door 1114
de handrem was inderdaad het euvel.
een beetje losgegooid en klaar

bedankt voor de reacties

groeten joris