Pagina 1 van 1
Verzekeringpoll
Geplaatst: 30 aug 2010, 13:19
door paulv
Een poll om te kijken of we iets van 150 camperaars samen kunnen krijgen, om korting en acceptatie van campers boven de 3500kg bij een verzekeringsmaatschappij af te kunnen dwingen. Als dat lukt krijgen we misschien ook bij anderen korting :D .
Ik ga er van uit dat de gewone extra's, zoals casco, natuurlijk ook tegen een extra premie verzekerd kunnen worden. Het fijne moet uitonderhandeld worden. Ik eerst instantie wil ik weten of er wel genoeg lezers zijn om een groeps :mrgreen: korting te kunnen krijgen.
Mvg. Paul
Re: Verzekeringpoll
Geplaatst: 30 aug 2010, 13:39
door Admin
Aangezien ik m'n camper heb ingeschreven in m'n woonland

, val ik buiten de boot.
FYI Ik betaal jaarlijks € 219.93 voor de Burgerlijke Aansprakelijkheid.
Dit bedrag is samengesteld uit € 173.04 premie (B/M-schaal "0", d.w.z. 50 % korting, het wettelijk maximum hier en inclusief € 67.12 voor kosten beheer & commercialisatie) plus € 46.89 taksen

. Verzekeren hoeft dus niet duur te zijn, maar alles wat erop gelegd wordt, maakt 't duur.
Re: Verzekeringpoll
Geplaatst: 30 aug 2010, 18:50
door Leo
Maar eens in de forumstatistieken gedoken.
Want 150 benodigde leden op 1500 lijkt niks maarrrrrrrrrrrrrrrr...
Wanneer was nr 150 het laatst actief op dit forum: 12 Augustus.
Onfortuinlijk genoeg was dat ook nog een fanatiek DbbL'er.. 8)
Hoeveel mensen zijn eigenlijk actief op dit forum?
Actief binnen 1 maand = 177 personen.
,, ,, 2 maanden = 229 personen.
,, ,, 3 maanden = 266 personen.
,, ,, 6 maanden = 368 personen.
Ik kan nog wel verder gaan zeven (wel/geen DbbL-lid, ingeschreven maar nooit gekeken, Belgen, etc), maar 150 man lijkt me een zware dobber te worden Paul.
Vanaf afdeling statistiek,
Leo.:D
Re: Verzekeringpoll
Geplaatst: 30 aug 2010, 19:25
door dereiziger
Als het goedkoper kan ben ik van de partij hoor . zit nu bij dbll in de verzekering
Re: Verzekeringpoll
Geplaatst: 31 aug 2010, 09:50
door paulv
Kijk Leo, ik vergelijk het maar met DBBL, hoeveel waren daar nou echt actief en hoeveel leden hebben ze nu?(o.a. vaak alleen voor die verzekering) :mrgreen:
Mvg. Paul
Re: Verzekeringpoll
Geplaatst: 31 aug 2010, 11:49
door Janneman
Ach, die verzekering is peanuts vergeleken met de overheidsmaatregel waardoor mijn '87-er camper niet meer belastingvrij gaat worden.
Dus ik richt liever daarop mijn aandacht.
Re: Verzekeringpoll
Geplaatst: 31 aug 2010, 12:43
door paulv
@ Janneman. Wat kan je daar aan doen dan?
Het is trouwens al lange tijd bekend dat dat afgeschaft zou worden, het is namelijk al in 2008 besloten.
Bij verzekeringen is nog wel iets te halen, de afsluitprovisie is ruim 20% dacht ik.
Mvg. Paul
Re: Verzekeringpoll
Geplaatst: 31 aug 2010, 13:27
door Leo
Hoi Paul, eeuwige optimist.:)
Actief betekent in dit geval dat de mensen hebben ingelogd.
Maw: Eigenlijk hebben we maar een heel klein forumpje.
De rest van die 1500 ingeschrevenen komt hier nooit meer, althans niet onder hun naam.
We hebben wel veel anonieme bezoekers, waarschijnlijk dat daar een gedeelte wél lid is maar bijvoorbeeld hun wachtwoord kwijt zijn oid.
Zoals altijd is het met statistiek een beetje koffiedik kijken vanwege de onzekerheden.
Maar ik wilde je even waarschuwen dat we niet zo groot zijn als de cijfers doen vermoeden.
Met die 177 binnen 1 maand zitten we trouwens wél dik boven het gemiddelde.
Heb ooit ergens gelezen dat een goed forum ca 9% haalt.
Hoewel ook daar geldt: Je hebt leugens, grote leugens én je hebt statistieken. :mrgreen:
Succes ermee,
Leo.:D
Re: Verzekeringpoll
Geplaatst: 31 aug 2010, 13:55
door paulv
Maar het zijn wel allemaal "Ollanders", ook die paar een paar uitgetredenen

. Het woord "Korting" doet vaak wonderen :D
Mvg, een goedgelovige

Paul
Re: Verzekeringpoll
Geplaatst: 03 sep 2010, 00:18
door Frank.fjph
Paul,
FYI
Mijn grote bus kost me 155,= an verzekerng, WA, casco voor dagwaarde, geen taxatieplicht, basis was bij aanschaf 25000,=gulden
Is dus geen DL, zit wel de max. noclaim op.
Re: Verzekeringpoll
Geplaatst: 03 sep 2010, 11:33
door paulv
Hi Frank,
FYI, aan zo'n antwoord heb ik niks

. Geen maatschappij, geen agent, geen voorwaarden, geen vergelijkbare premie.
Mvg. Paul
Re: Verzekeringpoll
Geplaatst: 03 sep 2010, 14:32
door Frank.fjph
Die gegevens zet ik niet hier neer, maar het was alleen bedoeld om jou aan te geven dat als er meer mensen met een dergelijke verzekering zijn, ik aanneem dat er weinig interesse is om over te stappen.................. 8) :D
De poll geeft aan dat je er nog ca 137 deelnemers moet zoeken.......
Frank
PS: mogelijk vermeende kritische opmerkingen, vind ik dit soort initiatieven altijd prijzenswaardig!!!!!!!!
Re: Verzekeringpoll
Geplaatst: 03 sep 2010, 18:38
door paulv
Hi Frank,
Ik zie het ook somber in met die Poll :mrgreen: .
Rest mij nog gewoon wat verzekeringen met elkaar te vergelijken om de beste(=goedkoopste) te vinden.
Als uitgangspunt neem ik dat mannetje van Leo, WA €310-€470 (ex. kosten?), ex. bonus/malus, op z'n goedkoopst iets meer dan 21 eurocenten per dag :D .
Dus de vraag is wie weet een leukere verzekering voor een oudere camper, ook voor meer dan 3500kg? Dan ga ik daar mee praten voor eventuele korting voor (mij

en) onze lezertjes :D .
Mvg. Paul
Re: Verzekeringpoll
Geplaatst: 04 sep 2010, 15:26
door Robo
hallo allemaal.
Ben mijn 508 ombouwen tot een camper, de benodigde inrichtingseisen heb ik er in zitten en heb de wagen dinsdag 30 aug. laten omkeuren. Dit verliep allemaal goed, mijn bus heet nu officeel campeerauto.
Op dit moment heb ik de wagen als oldtimer bij de anwb verzekerd, is het mogelijk om dat zo te laten of moet ik hem nu laten verzekeren als campeerauto?
En bij wie is dat het gunstigste?
Re: Verzekeringpoll
Geplaatst: 04 sep 2010, 15:31
door paulv
Je moet in je eigen voorwaarden kijken of hij als camper en als oldtimer verzekerd kan blijven, meestal niet.
De goedkoopste verzekering zijn we nu aan het uitzoeken, als je een offerte hebt die concurrerend is laat het dan weten. (WA zonder bonus/malus, kosten, maatschappij enz.)
Mvg. Paul
Re: Verzekeringpoll
Geplaatst: 05 sep 2010, 11:24
door Dennis en Nancy
Paul, wij betalen via combined (London verzekering) 217euro per jaar. vol casco. Hier gaan we ook niet weg omdat combined de enigste maatschappij was die de UPS (vrachtwagen en nog geen camperinbouw) wilde verzekeren toen die na (onverzekerde) overtocht vanuit duitsland in NL op de oprit stond .
We hebben zo goed als alle bekende verzekerings pipo's gebeld tot en met TVM. Geen van de verzekeraars wilde een particuliere vrachtwagen verzekeren (op TVM na tegen een extreme premie). Medewerking kregen we geen!
Combined was was bekend met de dubbelluchtcampers in alle stadia van opbouw en die van ons was voor hun in een beginstadium.
Dennis.
Re: Verzekeringpoll
Geplaatst: 05 sep 2010, 16:12
door Frank.fjph
Hallo,
Ook ik ben weer op de markt, want camper nr 3 is mogelijk in aantocht....

:shock: :? :D
Dus zal ik mijn bevindingen melden, en ook de offertes.
UItdaging 1 is in ieder geval: hoe verzeker en vervoer ik de nieuwe aanwinst van daar naar hier, terwijl ie nog niet APK is gekeurd....
Frank
Re: Verzekeringpoll
Geplaatst: 05 sep 2010, 16:52
door paulv
Hi Frank,
Dat mannetje van Leo doet dat wel.
Ik vroeg of hij een Amerikaanse camper op Amerikaans kenteken van Rotjeknor haven naar het APK keuringsstation (en verder) wilde verzekeren in afwachting van een Nederlands kentekenbewijs, het was allemaal geen probleem :D .
Mvg. Paul
Re: Verzekeringpoll
Geplaatst: 06 sep 2010, 00:14
door Frank.fjph
Mannetje van Leo....????????????????????
Heb ik iets gemist???
Frank
Re: Verzekeringpoll
Geplaatst: 06 sep 2010, 00:18
door Leo
:?
Re: Verzekeringpoll
Geplaatst: 06 sep 2010, 12:38
door paulv
@Frank, kijk op het andere verzekerings onderwerp of op de bedrijven lijst

.
Mvg. Paul
Re: Verzekeringpoll
Geplaatst: 22 okt 2010, 20:20
door winand
Interessant topic.
Niet omdat ik verzekeringen nu zo leuk vind :| , maar wel omdat mijn huidige verzekering per augustus volgend jaar stopt met polissen voor klassiekers.
Ik moet dus een nieuwe kiezen.
Mijn huidige verzekeraar is Oriondirect (.nl)
Voor zo'n 120 euro was ik klaar voor een jaar.. (all-risk)
Mijn bus is ook mijn dagelijks vervoer, dus zoek ik een verzekering die de klassieker/camper niet enkel als tweede auto wil opnemen (Dit is vaak het geval!)
Een kilometerbeperking heb ik bij Oriondirect van 7500 km, maar daar zjin foefjes voor
Moet nog eens uitzoeken of de verzekering via Dubbellucht iets is, iemand anders aanraders?
Re: Verzekeringpoll
Geplaatst: 26 okt 2010, 00:57
door Frank.fjph
Alternatieven zijn oa:
ANWB: sinds een tijdje al weer concurrerend.
Europeesche: Is mijn eerder genoemde verzekering van de 508D
Frank
Re: Verzekeringpoll
Geplaatst: 08 nov 2010, 18:09
door melvin
ik zit ook bij combined via dubbellucht en betaal 140 per jaar voor WA + voor de 508
ik weeg geen 3500 maar 3200 en ik weet niet of dat veel uitmaakt.
ik wil me bus na de winter laten taxeren en dan all-risk, ik heb al nagevraagd wat dat ongeveer zou kosten en dat zou rond de 320 euro zijn. hangt natuurlijk ook af van het taxatie raport.
ik vind het schitterende prijzen! en dat over jaarbasis, ik lig er in ieder geval niet wakker van, helemaal omdat ik hiervoor een niet old timer bus had :mrgreen:
Re: Verzekeringpoll
Geplaatst: 08 nov 2010, 22:06
door Maxer
Mijn voormalige touringcar is verzekerd bij Aliantz WA beperkt casco voor €235,- per jaar. Dat is dan wel met 70% no claim gebied de eerlijkheid mij te vermelden. Ik denk niet dat het goedkoper kan.