Goedkoop Raamrubber?

Plaats reactie
bjefke
Berichten: 12
Lid geworden op: 19 feb 2005, 22:00
Locatie: Rotterdam

Goedkoop Raamrubber?

Bericht door bjefke »

Waar koop je goedkoop raamrubber Die van mij zijn namelijk echt rot en uit het geboorte jaar van mn bus denk ik zo (1979) en het lekt ook!

Ik ben naar groen rubber geweest (bedrijvenlijst) maar die kon mij alleen vertellen dat ze rubber op maat maken, 4 weken levertijd, prijs verschilt tussen de 2 en 50 euro per meter. En dan moet ik ook zelf kunnen zeggen wat voor soort rubber ik precies heb...Keuze uit heel veel verschillende rubbers die allemaal net iets anders zijn...maargoed zolang het er nog in zit zou ik dat niet kunnen zeggen....(en ik ga ergens anders klussen)

Mercedes garage kost 60 euro incl en het rubber zijraampjes 45 per stuk. Ik had duurder verwacht...Maargoed heeft iemand ervaring met groen rubber? Vraag me af of het uberhaupt wel goekopere kan?

ben benieuwd
Gebruikersavatar
cees booij
Berichten: 60
Lid geworden op: 10 dec 2004, 22:48
Locatie: Amstelveen

Bericht door cees booij »

Heb je Gerrit al eens gebeld?
Trouwens voor nog geen 6 euro per jaar zit je de volgende 25 jaar weer droog en uit de wind. Cees
qui va piano va sano (e lentano)
MB 613 OM352 130pk Motorrem.
Gebruikersavatar
Arnold Smeets
Berichten: 398
Lid geworden op: 24 dec 2004, 19:49
Locatie: Hoevelaken

raamrubber

Bericht door Arnold Smeets »

Het is mijn persoonlijke mening dat je bij rubbers gewoon de originele versie moet kopen, of die nu bij een MB dealer of bij een handelaar vandaan komt.
Ze zijn goed te plaatsen, passen precies en zijn van het juiste materiaal. Vergis je niet: 25 jaar in de zon, in regen, in wind, in vorst enz. vereist een goede materiaalkeuze!

Inderdaad kun je de werkgroep onderdelen vragen in hoeverre ze je kunnen helpen aan een lagere prijs alhoewel diverse MB dealers al op vertoon van het Dubbellucht pasje wat met de prijs doen. Dat kan ook wel, er zit wel een beetje ruimte in de onderdelenprijzen.

Groet,


Arnold
Just become like a child that discovers the beauty of the world every moment again and again.
bjefke
Berichten: 12
Lid geworden op: 19 feb 2005, 22:00
Locatie: Rotterdam

Bericht door bjefke »

Als je het zo bekijkt stelt het ook geen drol voor maar ik ben bezig mn hele bus op te knappen en dat loopt al aardig in de centen dus vandaar dat ik kijk of het goedkoper kan.. En wat betreft korting krijgen bij de mercedes garage ik heb het al bij verschillende medewerkers geprobeerd meisje of niet, het werkt niet...haha meestal werkt het wel in mn voordeel maar hier kan ik er geen voordeel uit slepen...en ja ik heb ookal een rokje aangehad.. :wink:
Gebruikersavatar
berriaaf
Berichten: 1331
Lid geworden op: 03 dec 2004, 11:26

Bericht door berriaaf »

Waar koop je goedkoop raamrubber misschien bij een van deze bedrijven

http://www.rubberhandel.nl/

http://www.rubberhuis.nl/

http://www.partijhandelolthuis.nl/

Veel rubber plezier

Berttus
Wie schrijf fouten vindt mag ze houden
Weer of geen weer het is altijd camper weer.
Onze camper site,s : http://www.camper-freaks.nl , http://www.camper-freaks.eu
Plaats reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 1 gast