Hoe laat ze ze thuis weten waar je bent? www.poi66.com

Heeft u een leuke site gezien die andere bezoekers ook zeker moeten zien? Of een boeiend artikel gelezen in een blad? Post hier in dit topic!
Plaats reactie
Gebruikersavatar
berriaaf
Berichten: 1331
Lid geworden op: 03 dec 2004, 11:26

Hoe laat ze ze thuis weten waar je bent? www.poi66.com

Bericht door berriaaf »

Je bent onderweg en je wilt graag het thuisfront laten weten waar je bent... kan dat?

Je kunt - als je internet hebt - inloggen op http://www.poi66.com en je positie overtypen van je GPS. Je kunt ook in je camper blijven en na het eten of tijdens het koken even een SMS typen met je positie.

Zodra je SMS aankomt op de server van POI66 wordt op jouw persoonlijke kaart een stipje bijgetekend op de bekende Google kaarten. Iedereen kan nu meekijken.

De doorgewinterde POI66-ers houden een reisverslag bij, via de internetaansluiting van de camping of met een SMSje. Thuis of onderweg, direct vanaf de digitale camera upload je een plaatje bij de positie.

Thuisblijvers en anderen lezen dit en kunnen een reactie geven in je gastenboek. Je kunt deze pagina linken aan je eigen homepage als je dat wilt, maar dat hoeft niet.

Kijk wie nu onderweg zijn (boten, wandelaars, caravans etc) op http://www.poi66.com/maps/tracks

Voorbeeld: Een familie trekt Europa door:

Overzicht:
http://www.poi66.com/maps/show_album?album=famverweij

Kaartje (je kunt slepen en zoomen)
http://www.poi66.com/maps/show_earth...bum=famverweij

Een actief verslag en gastenboek op afstand van een motorrijder in Peru is te zien op
http://www.poi66.com/maps/show_album?album=zuidamerika

Het is gratis, kost niets extra en het leuke... achteraf kun je je gereden route downloaden om op Google Earth nog eens na te vliegen. De route kun je weer aan anderen geven zodat zij die in hun Tomtom of GPS laden zodat ze het nog eens kunnen overdoen.

Wil je dit ook? Kijk op http://www.poi66.com en klik rechtboven op "aanmelden". Veel plezier!

Je kunt al proberen hoe het werkt door hier even te kijken:
http://www.poi66.com/maps/step1.php

Even kort: je moet een gebruikersnaam hebben (bv. 'pjanssen'), en een vakantiealbumnaam, bijvoorbeeld 'camper2006vogezen'. Het kost je twee SMSjes om aan te melden:

SMS
USER <gebruikersnaam>
naar +31 6 38 157 313

Dan SMS
ALBUM <vakantiealbumnaam>
naar +31 6 38 157 313

Hoera! Je staat in de lijst gebruikers en je hoeft nu alleen nog telkens je positie te geven. Als je dan straks een positie door wilt geven, SMS je:

GP <latutide> <longitude>
naar +31 6 38 157 313

Ziet er beetje technisch uit, maar het werkt prima en je bent er zo aan gewend. Als je eenmaal geregistreerd bent kun je ook via internet een positie geven en al je dingetjes invullen in je album via http://www.poi66.com/maps/mygeo Het password is de 1e keer 6new6 en dat moet je meteen maar wijzigen

Voor vragen:
http://www.poi66.com/ (je moet je hier aanmelden)
http://www.poi66.com/maps/faq

Bertus

PS: Sorry het zelfde verhaal staat ook op:

http://www.dubbellucht.nl/forum/viewtopic.php?t=1935
Wie schrijf fouten vindt mag ze houden
Weer of geen weer het is altijd camper weer.
Onze camper site,s : http://www.camper-freaks.nl , http://www.camper-freaks.eu
Gebruikersavatar
winand
Berichten: 1300
Lid geworden op: 02 sep 2006, 17:27
Locatie: Eindhoven

Bericht door winand »

Ach ja, jij komt ook zo veel interessante sites tegen dat je dan niet meer weet wat je wel of niet met ons gedeeld hebt :wink:
..of is het de leeftijd?..
:: Mercedes L508DG 1981 :: MB busjes T-shirts & truien webshop
Plaats reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 2 gasten