Fietsdrager

Plaatwerk, ramen, deuren, zonnekleppen en zo voorts
Plaats reactie
Jacob
Berichten: 19
Lid geworden op: 09 dec 2004, 17:42
Locatie: De Koog

Fietsdrager

Bericht door Jacob »

Wie heeft er ervaring met een fietsdrager die achter aan de deuren van een 508 bus hangt, zodat de trekhaak vrij blijft voor iets anders.
Eventueel merk, type en ervaring gevraagd.

Groeten Jacob
Gebruikersavatar
Bert Steenhuis
Berichten: 179
Lid geworden op: 16 dec 2004, 19:25
Locatie: Assen
Contacteer:

Re: fietsendrager

Bericht door Bert Steenhuis »

Hallo Jacob,

Wij hebben al 10 jaar een universele FIAMA fietsendrager voor 2 fietsen op de rechter achterdeur, zijn er ook voor meer fietsen.

De fietsen draaien met de deur mee open en dicht.

De gootjes zijn wat naar links verschoven zodat de fietsen wel midden achter op de bus staan.

Wij zetten de fietsen altijd extra vast met een sjoband aan de beide bovenste deur scharnieren, extra veiligheid, maar niet bislist noodzakelijk.

Groeten Bert Steenhuis.
Als iets te mooi lijkt om waar te zijn dan is het dat ook.

Onze WEB-LOG is weer bijgewert 31 mei 2008
http://mercedes508.web-log.nl/
DVIII
Berichten: 2794
Lid geworden op: 24 jun 2007, 21:38
Locatie: het koningklijk leuterveld

fiets of spullen drager

Bericht door DVIII »

als ik een drager voor fietsen maak op een bus maak ik die bij voorkeur aan de scharnieren vast door middel van lassen.
ik heb vele fietsen zien vallen op de autosnelweg door ondeugdelijke fietsdragers ( die zijn meestal voor sportfietsen bedoeld en niet voor hollandse stalen rossen) ( en dan het mooiste vallen gezien bij het wegrijden na het peage station,.... die fransen kunnen zo boos worden)
Gebruikersavatar
winand
Berichten: 1300
Lid geworden op: 02 sep 2006, 17:27
Locatie: Eindhoven

Bericht door winand »

Ik heb afgelopen week een fietsenrek gemaakt die op de treeplank staat.
Ik heb geen trekhaak en weet niet of dit in combinatie met de treeplank mogelijk is, maar wellicht brengt het mensen op ideeen..
Ik zal de komende week een topic starten over fietsenrekken waarbij ik mijn creatie zal showen a.d.h.v. fotootjes.
:: Mercedes L508DG 1981 :: MB busjes T-shirts & truien webshop
Plaats reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 1 gast