Een beetje geluk moet je hebben...!

Graag het type motor waarover het gaat vermelden!
Plaats reactie
Grenzgenger
Berichten: 171
Lid geworden op: 04 jul 2009, 18:12
Locatie: Selfkant - Tüddern (D)
Contacteer:

Een beetje geluk moet je hebben...!

Bericht door Grenzgenger »

Vanochtend vertrokken vanaf de camping in Mehlmeisel richting Praag. Net voor de grens midden in de bossen hield onze 609 er plotseling mee op.

Na een korte inspectie bleek dat we de banjobout waarmee het groffilter gemonteerd zit verloren waren inclusief het glaasje met filter. De banjobout is hoogstwaarschijnlijk losgelopen waarna het glaasje kapot is geslagen. Ik ben nog terug gelopen en heb het filtertje nog gevonden maar de rest niet. Omdat ik de inhoud van het filter heb leeggereden kan ik de bout misschien wel tot 4 km terug verloren hebben dus die vind je nooit meer.

Glaasje, filter, veertje en pakking heb ik reserve bij me maar geen banjobout...

Brandstofleiding rechtstreeks aan filter aangesloten en hij deed het weer!

Paar km verderop kom ik een MAN garage tegen die ook nog open waren op zaterdag. Magazijnbediende haalt nieuwe banjobout op incl. 4 koperen ringen, kosten €4.00

Kwartiertje later reden we weer!
Sommige fouten zijn zo leuk dat het zonde is om ze slechts eenmaal te maken.
Plaats reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 3 gasten