Van mijn MB410 doet de binnenverlichting het niet. In de dubbele cabine zitten bij beide achterdeuren lampjes en middenvoor nog een (origineel MB). De zijlampjes zouden 12v moeten krijgen via een dunne zwarte draad met groene stipjes er op, en die kan ik denk ik volgen tot die in een dikke bos verdwijnen onder het dashboard bij het stuur (beide via rechterraamstijl omlaag?) de voorste lamp word gevoed door dikke zwarte draad, die loopt denk ik via linkerraamstijl omlaag en ben ik daarna kwijt.
Iemand een idee waar die draden naartoe gaan? Zouden ze geschakeld moeten worden door de schakelaar op het dashboard met het plaatje van een plafonier? Die schakelaar word omringd door knopjes voor sirene enzo (ex brandweer) dus misschien dit knopje wel voor iets anders? Er zitten ook hele andere kleur draden aan, die ik bij lampjes niet meer tegenkom.
ori binnenlampjes
-
- Berichten: 2794
- Lid geworden op: 24 jun 2007, 21:38
- Locatie: het koningklijk leuterveld
Re: ori binnenlampjes
gewoon empirisch onderzoeken en meten en opschrijven , want electra is een kwestie van verkennen 

Oh lord won't you buy me...... en de toekomst mag wel wat moderner !
-
- Berichten: 142
- Lid geworden op: 20 feb 2014, 21:00
Re: ori binnenlampjes
Ben normaal worden die bediend door de deur contacten,,door de deur te openen maakt de kabel massa,via de schakelaar,even de kabel a/d massa en je weet of de schakelaar functioneerd
-
- Berichten: 102
- Lid geworden op: 22 apr 2016, 21:10
Re: ori binnenlampjes
Zo zou het werken, dacht ik ook, maar bij mijn deuren zitten geen schakelaars. Heb ze nog niet gevonden in ieder geval. Waar zitten deze bij een dudo? Misschien zijn ze er door vorige eigenaar uitgehaald ofzo….
Wie is er online
Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 3 gasten