Nu heb ik een probleem :twisted:


Er verdwijnt koelvloeistof met een toenemende snelheid, de laatste bijvulling bedroeg 3 liter en had er maar weinig mee gereden, alleen APK keuren, proefritjes en een paar korte ritjes, dus er klopt iets niet.
De kenners snappen mijn zorgen al...... ik vind geen lekkagesporen meer (na klein lekje in kachelaansluitpijpje op blok te hebben gedicht) en ook bij afpersen met 1 bar (koud) geen zichtbare extere lekkage.Ook geeft bij hete motor de radiateur geen spray over de motor.
Na een spoortje witte rook uit de pijp gekeken of er veel (condens)water uit de pijp komt: negatief.
Behalve het controleren of er nog een plas water onder de kachelradiator ligt heb ik nu zowat alle opties uitgesloten die me rustig zouden laten gaan slapen vannacht.
Dus is de vraag aan het geachte techneutenforum:
1. Kan ie bij warme motor gaan lekken via koppakking naar inlaat kanaal??
2. Hoe kom ik daarachter zonder slopen.
3. Kan ie ook naar een cilinder lekken, zonder dat er druk op het koelsysteem komt door compressiedruk??
3. Wie heeft er nog een leuk idee wathet kan zijn.
Groeten van Frank,
Alvast met dank...